Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: od 2 do 7 dni roboczych
Producent: Eggersmann

EMH Direkt jest naturalnym probiotykiem a zarazem optymalnym dodatkiem żywieniowym, który naturalnie wspomaga i wprowadza równowagę do całego procesu trawienia u koni.

Idealne wsparcie w trakcie zmiany okrywy włosowej, odrobaczania, po szczepieniu czy w trakcie rekonwalescencji. Opakowanie 1 L orz 5L. 

Naturalne środowisko flory jelitowej może zostać zaburzone albo zmienione na skutek stresu lub innych obciążeń, takich jak choroby.

Bakterie, które na drodze metabolizmu produkują substancje fermentacyjne i kwasowe, mają wówczas idealne warunki do rozmnażania. Ich metabolity mogą mieć negatywny wpływ na metabolizm u koni.

Przez regularne podawanie EMH Direct, można osiągnąć lepszą organiczną utylizację składników odżywczych oraz aktywnych elementów w pożywieniu.

EMH Direct jest optymalnym dodatkiem żywieniowym, który naturalnie wspomaga i wprowadza równowagę do całego procesu trawienia u koni.

Zjadany wraz z paszą EMH Direct zapewnia stabilną florę jelitową i wzmacnia system immunologiczny.

EMH Direct jest też idealny do stabilizacji po odrobaczaniu, szczepieniu albo chorobie, jak również podczas intensywnego treningu.

Dawkowanie: Zalecane dawkowanie: Polej paszę EMH Direct. W przypadku dużych koni podawaj 30 ml 1 x dziennie, 15 ml małym koni i kucy 1 x dziennie do paszy . Idealny również po odrobaczeniu, szczepieniach lub chorobach, a także w okresach intensywnego treningu.

Skład: 100 % mikrobiologicznie sfermentowany ekstrakt roślinny (EMH)

Analiza: 0,1 % białko surowe, 0,1 % popiół surowy