Wczytuję dane...
Waga produktu: 20 kg
Realizacja zamówienia: do 3 dni roboczych
Producent: Eggersmann

Sianokiszonka to doskonała alternatywa dla siana. Do jej produkcji używane są wyselekcjonowane gatunki traw, a dzięki hermetycznemu pakowaniu z zachowaniem dużego stopnia wilgoci, sianokiszonka odznacza się zdecydowanie większymi wartościami odżywczymi w stosunku do siana – niczym świeża łąkowa trawa. Dzięki procesowi produkcji możliwe jest całkowite wyeliminowanie kurzu, spor i drobnoustrojów – to sprawia, że sianokiszonka idealnie sprawdzi się w diecie koni alergicznych, chorujących na RAO czy inne schorzenia dróg oddechowych. Ponadto sianokiszonka jest wyjątkowo smaczną paszą objętościową i jest chętnie zjadana nawet przez najbardziej wybredne konie, zazwyczaj dużo chętniej niż siano.

Sianokiszonki GoldenGrass są produkowane ze zbiorów najwyższej jakości traw pochodzących z urodzajnych terenów zalewowych wzdłuż największej rzeki Litwy. Są całkowicie naturalne, nie są wzbogacane żadnymi sztucznymi , chemicznymi dodatkami.

Alfalfa Mix 

Mieszanka sianokiszonki z lucerny to idealne źródło wartościowego białka, błonnika oraz wapnia. Ta, wysokobiałkowa mieszanka jest przeznaczona dla koni sportowych, startujących w zawodach, koni wyścigowych a także klaczy karmiących oraz młodych koni w okresie intensywnego wzrostu.

Zalecane dawkowanie 1-1,5 kg na 100kg masy ciała

Skarmić w ciągu 3-4 dni od otwarcia worka .

Energia 10,9 MJ

Białko og. strawne 64 g

Analiza:

Sucha masa 50%
Białko surowe 8,5%

Cukier 4,7%

Wapń 1%
Fosfor 0,2%
Potas 0,9%
Magnez 0,3%
Sód 0,02%

Siarka 0,2%
Miedź 5 mg
Żelazo 77 mg
Mangan 11 mg
Cynk 113 mg