Wczytuję dane...
Waga produktu: 20 kg
Realizacja zamówienia: do 3 dni roboczych
Producent: Eggersmann

Sianokiszonka to doskonała alternatywa dla siana. Do jej produkcji używane są wyselekcjonowane gatunki traw, a dzięki hermetycznemu pakowaniu z zachowaniem dużego stopnia wilgoci, sianokiszonka odznacza się zdecydowanie większymi wartościami odżywczymi w stosunku do siana – niczym świeża łąkowa trawa. Dzięki procesowi produkcji możliwe jest całkowite wyeliminowanie kurzu, spor i drobnoustrojów – to sprawia, że sianokiszonka idealnie sprawdzi się w diecie koni alergicznych, chorujących na RAO czy inne schorzenia dróg oddechowych. Ponadto sianokiszonka jest wyjątkowo smaczną paszą objętościową i jest chętnie zjadana nawet przez najbardziej wybredne konie, zazwyczaj dużo chętniej niż siano.

Sianokiszonki GoldenGrass są produkowane ze zbiorów najwyższej jakości traw pochodzących z urodzajnych terenów zalewowych wzdłuż największej rzeki Litwy. Są całkowicie naturalne, nie są wzbogacane żadnymi sztucznymi , chemicznymi dodatkami.

GoldengrassTimothy Ryegrass Mix to sianokiszonka dla średnio pracujących koni, ale także świetna regeneracja po wyczerpujących zawodach. Odznacza się wysoką zawartością włókna, średnim poziomem białka i umiarkowanym poziomem energii. Dzięki dużemu udziałowi węglowodanów, jest wyjątkowo smaczna i bardzo chętnie zjadana przez konie.

Przeciętne dawkowanie: 1 kg / 100 kg masy ciała na dzień jako jedyna pasza objętościowa.

SKARMIĆ W CIĄGU 3-4 DNI PO OTWARCIU 

Energia Strawna 10,3 MJ/kg

Białko og. strawne 49 g

Analiza:
Sucha masa 59%
Białko surowe 7.2%
Cukier 3,8%
Wapń 0,3%
Fosfor 0,15%
Potas 1%
Magnez 0,1%
Sód 0,05%
Siarka 0,1%
Miedź 3 mg
Żelazo 49 mg
Mangan 38 mg
Cynk 142 mg

 

Przeciętne dawkowanie: 1 kg / 100 kg masy ciała na dzień jako jedyna pasza objętościowa.