Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: od 2 do 7 dni roboczych
Producent: Torpol

Posłanie w kształcie prostokąta, na zewnątrz którego znajduje się wełniany pokrowiec, od spodu zabezpieczony warstwą ortalionu. Za miękkość odpowiada materacyk piankowy, który osłania tkanina poliestrowa. Materacyk umieszczony jest w pokrowcu- w zamykanych na zamek kieszeniach, co ułatwia utrzymanie posłania w czystości.

Technologia Magnetic Field Therapy™ eliminuje dolegliwości bólowe, usprawnia narządy ruchu, przyspiesza regenerację tkanek oraz usuwanie toksyn. W naturalny sposób wyrównuje deficyt energetyczny, co pozwala na szybsze uruchomienie procesów naprawczych. Wspomaga utrzymanie zwierząt w dobrej kondycji.

Pet Pady magnetyczne mogą być stosowane długofalowo, zarówno w profilaktyce, jak i w rehabilitacji. Naszej terapii nie można przedawkować - organizm absorbuje tyle energii magnetycznej, ile konieczne jest, aby przywrócić mu równowagę energetyczną.

W naszych produktach wykorzystujemy cyrkularne taśmy magnetyczne BioFlex® Classic.

 

Dzianina Nelson™ to 100% wełna owiec rasy Merynos, poddana specjalistycznemu procesowi baranizacji. Posiada dłuższy, skręcony włos, charakteryzujący się najwyższą sprężystością i wytrzymałością, dlatego długo zachowuje swój pierwotny wygląd.  

Materiał wierzchni: dzianina Maneto (wielbłądzia, łączona z merynosem, 100% wełna) lub dzianina Nelson™ (100% wełna) lub dzianina Woolmix (50% wełna Merynos, 50% poliester)

Materiał spodni: ortalion (100% poliester)

Magnesy: cyrkularne taśmy magnetyczne BioFlex® Classic o mocy 635 Gauss

Wkład: pianka poliuretanowa

Rozmiar (cm): S- 50x70, M- 75x100 lub L- 100x120